Кухонний ніж Tramontina Profissional Master 24625/184
Відео 1Фото 3 |
Tramontina Profissional Master 24625/184 |
|
Поліпропіленове руків'я з вбудованим антибактеріальним захистом (не дає змогу розвиватися грибку і бактеріям).
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tramontina 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tramontina.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tramontina Profissional Master 24625/184
Усі ціни 13 →Ніж Tramontina Professional Master 24625/184 (102 мм) | 346 грн. |
Нож Tramontina Professional Master 24625/184 (102 мм) | 346 грн. |
Кухонный нож Tramontina Professional Master 24625/184 (6188616) | 364 грн. |
Нож для овощей Tramontina Profissional Master 10,2 см 24625/184 | 364 грн. |
Нож TRAMONTINA PROFISSIONAL MASTER white для овощей 102мм инд. (24625/184) | 364 грн. |
ще 8 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →