Твердопаливний котел Heizer Smart 10 10 кВт
Фото 6 | Очікується у продажу 22 483 грн. Джерело енергії: твердопаливний; Розміщення: підлоговий; Тип: одноконтурний (тільки опалення); Площа опалення (м²): 80; Тривалого горіння; Корисна потужність (кВт): 10; Макс. t теплоносія (°С): 90; ККД (%): 93; Камера згоряння: відкрита (димохідний); Розмір топки: Габарити (мм): 780x460x650 |
Heizer Smart 10 10 кВт
Джерело енергії:твердопаливний
Установка:підлоговий, одноконтурний
Потужність котла:10 кВт, площа ~ 80 м²
Камера згоряння:відкрита, димар 160 мм
Всі характеристики
Характеристики Smart 10
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Heizer 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Heizer.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Heizer Smart 10
Ціни на Heizer Smart 10 |
---|---|---|---|---|
Heizer Smart 10 10 кВт | від 22 482 грн. |
Heizer Smart 12 12 кВт | від 23 982 грн. |
Heizer Smart 15 15 кВт | від 26 981 грн. |
Heizer Smart 18 18 кВт | від 27 981 грн. |
Heizer Smart 20 20 кВт | від 32 874 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →