Карта пам'яті Hi-Rali microSD class 10 64 ГБ (HI-64GBSDCL10-00)
Hi-Rali microSDHC class 10 64GB 8 ГБ64 ГБ |
|
Гід картами пам'яті для фотоапаратівЯкі картки пам'яті використовуються у сучасних камерах і чим вони відрізняються? Давайте розбиратися
MicroSD, SD або CompactFlash? Як вибрати відповідну карту пам'яті для смартфона, фотоапарата, відеокамери та іншої технікиРозбираємося, які існують формати карт пам'яті і де вони використовуються
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hi-Rali 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hi-Rali.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hi-Rali microSD class 10 64 ГБ
Усі ціни 16 →Hi-Rali microSDXC 64GB Class 10 (HI-64GBSDCL10-00) | 154 грн. |
Карта памяти MicroSDXC 64GB Class 10 Hi-Rali (HI-64GBSDCL10-00) HI-64GBSDC | 316 грн. |
Карта пам`ятi MicroSDXC 64GB Class 10 Hi-Rali (HI-64GBSDCL10-00) HI-64GBSD | 137 грн. |
Hi-Rali MicroSDXC 64GB Class 10 (HI-64GBSDCL10-00) HI-64GBSDCL10-00 | 137 грн. |
Hi-Rali Картка памяті MicroSDXC 64GB Class 10 Hi-Rali (HI-64GBSDCL10-00) H | 269 грн. |
ще 11 пропозицій
Модификації Hi-Rali microSD class 10
Ціни на Hi-Rali microSD class 10 |
---|---|---|---|---|
Hi-Rali microSD class 10 8 ГБ | від 111 грн. | 3 пропозиції | ||
Hi-Rali microSD class 10 64 ГБ | від 137 грн. | 16 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →