Бойлер Hi-Therm Long Life VBO 120 DRY
Відео 3 |
Hi-Therm Long Life VBO 120 DRY |
|
Мокрий чи сухий ТЕН у бойлері – що краще?Вивчаємо конструктивні особливості, плюси та мінуси «мокрого» та «сухого» ТЕНу в бойлерах
Часті питання про бойлери: докладний FAQВідповідаємо на найпоширеніші питання щодо встановлення та експлуатації бойлерів.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hi-Therm 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hi-Therm.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hi-Therm Long Life VBO 120 DRY
Hi-therm Hi-therm Long Life VBO 120 DRY | 11 729 грн. |
Водонагрівач накопичувальний Hi-Therm Long Life VBO 120 Dry 303197 | 14 840 грн. |
Hi-therm Long Life VBO 120 DRY | 11 350 грн. |
Бойлер HI-THERM Long Life VBO120 DRY (303197) | 14 840 грн. |
6 0 1 0 |
13 років був у використанні ARISTON на 80л. Почавши протікати. Взяли цей. Це страх! Воду нагріває годин 6! Про заявлені 3.5 навіть згадувати не хочеться! Ба-більше: максимальна температура нагріву дуже низька! Нам (сім'я 4 людини) 80-ти літрового вистачало, за деякими винятками, тож вирішили взяти нового із запасом. А його не вистачає!!!! Постійно війна у ванну тепер! Та ще й середні витрати електроенергії зросли на 100кВт!!! Категорично не рекомендую цей виріб!!! Ціна Цілковитий недолік Mykola Kolyan: користуюся Hi-Therm Long Life VBO 100 DRY кілька місяців |
НЕ ПОКУПАЙТЕ ЦЕЙ БОЙЛЕР!!!!!
Якість матеріалів квола. Трубки подачі холодної та відбору гарячої води - ПЛАСТИКОВІ. Всі болти просто накручені, але не затягнуті. Низ бойлера гріється цілком. Температуру тримає лише доба і це влітку. Про зиму боюся уявити. НЕ ВЕДІТЬСЯ НА ДЕШЕВЕЗНІ!!! Мені його впарили в Епіцентр на 6-км. НЕ СЛУХАЙТЕ ВПАРЮВАЧІВ ПРОДАВАНІВ, вони роблять собі бонус до зп. Почуваюся розлученим на бабки. Це не бойлер, це суцільне розчарування. НІЯКИХ!!!!! Бойлер цілком один великий недолік користуюся Hi-Therm Long Life VBO 50 DRY менше місяця |
Простий у підключенні та використанні Дуже повільно гріє, не зручний термометр, тіна перестала гріти після 4 разів використання. Не рекомендую. Яна Горбань: користуюся Hi-Therm Long Life VBO 50 DRY місяць і більше рекомендую не купувати |
Показано 3 з 7 відгуків
ще 4 відгуки
Відеоогляди
Модификації Hi-Therm Long Life VBO 120 DRY
Ціни на Hi-Therm Long Life VBO 120 DRY |
---|---|---|---|---|
Hi-Therm Long Life VBO 50 DRY | від 6 370 грн. | 7 пропозицій | ||
Hi-Therm Long Life VBO 80 DRY | від 7 249 грн. | 7 пропозицій | ||
Hi-Therm Long Life VBO 100 DRY | від 8 442 грн. | 7 пропозицій | ||
Hi-Therm Long Life VBO 120 DRY | від 11 350 грн. | 5 пропозицій | ||
Hi-Therm Long Life VBO 150 DRY | від 16 456 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →