Бойлер Hi-Therm VBO 80 DRY SL
Hi-Therm VBO 80 DRY SL |
|
Місткий накопичувальний водонагрівач об'ємом 80 л, який цілком здатний задовольнити потреби сім'ї з 4-6 осіб в гарячій воді для миття рук, посуду і прийняття душу. Позиціонується виробником як належний до доступної цінової категорії прилад середнього класу. Два сухих ТЕНа особливої конструкції спільно розвивають потужність 1600 Вт (сумарно) і мають захист від перегріву.
При цьому на них практично не осідає накип, що сприяє швидкій заміні і пристойною економії електрики за рахунок відсутності падіння ККД. Бойлер Hi-Therm VBO 80 DRY SL має циліндричну форму і встановлюється у вертикальному положення за допомогою кріплення на стіну, не захаращуючи площа підлоги, що може послужити вагомим аргументом для тісних приміщень. Надійне склокерамічне покриття внутрішньої поверхні бака і активно вступає в хімічні реакції магнієвий анод запобігають корозії, а запобіжник надлишкового тиску перешкоджає механічних деформацій, тому гарантія заводу-виробника на його збереження в робочому стані діє протягом цілих 7 років.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hi-Therm 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hi-Therm.
Купити Hi-Therm VBO 80 DRY SL
Усі ціни 6 →Hi-therm Hi-therm VBO 80 DRY SL | 10 698 грн. |
Hi-therm VBO 80 DRY SL | 10 511 грн. |
Бойлер HI-THERM Long Life VBO 80 DRY SL | 9 850 грн. |
Водонагрівач Hi-therm Long Life VBO 80 DRY SL (2023) | 9 558 грн. |
Бойлер HI-THERM VBO 80 DRY SL | 9 850 грн. |
Бойлер HI-THERM VBO 80 DRY SL (303194) | 8 850 грн. |
Модификації Hi-Therm VBO 80 DRY SL
Ціни на Hi-Therm VBO 80 DRY SL |
---|---|---|---|---|
Hi-Therm VBO 30 DRY SL | від 8 522 грн. | 3 пропозиції | ||
Hi-Therm VBO 50 DRY SL | від 8 731 грн. | 1 пропозиція | ||
Hi-Therm VBO 80 DRY SL | від 8 850 грн. | 6 пропозицій |