Бойлер Electrolux EWH 80 Heatronic DL Slim DryHeat
Фото 7 |
Electrolux EWH 80 Heatronic DL Slim DryHeat 50 л80 л |
|
Мокрий чи сухий ТЕН у бойлері – що краще?Вивчаємо конструктивні особливості, плюси та мінуси «мокрого» та «сухого» ТЕНу в бойлерах
Часті питання про бойлери: докладний FAQВідповідаємо на найпоширеніші питання щодо встановлення та експлуатації бойлерів.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Electrolux 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Electrolux.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Electrolux EWH 80 Heatronic DL Slim DryHeat
Усі ціни 17 →Electrolux Electrolux EWH 80 Heatronic DL Slim Dry Heat | 10 299 грн. |
Electrolux EWH 80 Heatronic DL Slim DryHeat | 9 699 грн. |
Electrolux Electrolux EWH 80 Heatronic DL Slim DryHeat | 9 999 грн. |
Водонагрівач Electrolux EWH 80 Heatronic DL Slim DryHeat | 10 299 грн. |
Водонагрівач Electrolux EWH 80 Heatronic DL Slim DryHeat | 10 699 грн. |
ще 12 пропозицій
Замовивши її для моєї тітоньки. Вона всім задоволена. Гріє воду швидко, керування просте. Вузький дизайн Pug: користуюся Electrolux EWH 50 Heatronic DL Slim DryHeat менше місяця |
Додати відгук
Модификації Electrolux EWH 80 Heatronic DL Slim DryHeat
Ціни на Electrolux EWH 80 Heatronic DL Slim DryHeat |
---|---|---|---|---|
Electrolux EWH 50 Heatronic DL Slim DryHeat | від 8 000 грн. | 17 пропозицій | ||
Electrolux EWH 80 Heatronic DL Slim DryHeat | від 9 699 грн. | 17 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →