Камера відеоспостереження Hikvision DS-2CE16D3T-ITF 3.6 mm
Hikvision DS-2CE16D3T-ITF 3.6 mm 2.8 мм3.6 мм |
|
Як вибрати камеру відеоспостереженняРозбираємось з основними критеріями вибору камер для дому, офісу, магазину, складу тощо.
Маркування камер спостереження HikvisionУ рамках цієї статті ми зосередимося на розшифровці» імен " камер спостереження Hikvision
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hikvision 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hikvision.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hikvision DS-2CE16D3T-ITF 3.6 mm
Усі ціни 15 →Turbo HD камера Hikvision DS-2CE16D3T-ITF | 1 571 грн. |
Turbo HD камера Hikvision DS-2CE16D3T-ITF | 1 612 грн. |
HikVision DS-2CE16D3T-ITF (3.6 мм) 68895 | 1 799 грн. |
HikVision Hikvision DS-2CE16D3T-ITF | 1 612 грн. |
HIKVISION DS-2CE16D3T-ITF | 1 490 грн. |
ще 10 пропозицій
Додаткові функції і можливості камери відеоспостереження Hikvision DS-2CE16D3T-ITF 3.6 mm:
- Мінімальне освітлення — 0.005 люкс.
Модификації Hikvision DS-2CE16D3T-ITF 3.6 mm
Ціни на Hikvision DS-2CE16D3T-ITF 3.6 mm |
---|---|---|---|---|
Hikvision DS-2CE16D3T-ITF 2.8 mm | від 1 399 грн. | 28 пропозицій | ||
Hikvision DS-2CE16D3T-ITF 3.6 mm | від 1 262 грн. | 16 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →