Камера відеоспостереження Hikvision DS-2CE56D0T-VFIRF
Hikvision DS-2CE56D0T-VFIRF |
|
Як вибрати камеру відеоспостереженняРозбираємось з основними критеріями вибору камер для дому, офісу, магазину, складу тощо.
Маркування камер спостереження HikvisionУ рамках цієї статті ми зосередимося на розшифровці» імен " камер спостереження Hikvision
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hikvision 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hikvision.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hikvision DS-2CE56D0T-VFIRF
Hikvision DS-2CE56D0T-VFIR3F (2.8-12 мм) HD-TVI (Turbo HD) камера видеонаб | 2 461 грн. |
Купольна Turbo HD відеокамера Hikvision DS-2CE56D0T-VFIRF (2.8-12) | 2 588 грн. |
HD-TVI видеокамера Hikvision DS-2CE56D0T-VFIRF(2.8-12mm) для системы видео | 2 461 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →