Комутатор Hikvision DS-3T0506HP-E/HS
Hikvision DS-3T0506HP-E/HS 4 GE / 2 SFP 60 Вт 8 GE / 2 SFP 110 Вт |
|
1 PoE порт підтримує потужність до 60 Вт, 3 порта до 30 Вт.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hikvision 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hikvision.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hikvision DS-3T0506HP-E/HS
Усі ціни 11 →Hikvision DS-3T0506HP-E/HS — Комутатор 4-портовий некерований PoE | 5 060 грн. |
Комутатор мережевий Hikvision DS-3T0506HP-E/HS | 5 060 грн. |
Коммутатор Hikvision DS-3T0506HP-E/HS | 5 060 грн. |
Комутатор мережевий Hikvision DS-3T0506HP-E/HS | 5 060 грн. |
Hikvision Комутатор мережевий Hikvision DS-3T0506HP-E/HS | 5 060 грн. |
ще 6 пропозицій
Модификації Hikvision DS-3T0506HP-E/HS
Ціни на Hikvision DS-3T0506HP-E/HS |
---|---|---|---|---|
Hikvision DS-3T0506HP-E/HS | від 4 807 грн. | 13 пропозицій | ||
Hikvision DS-3T0510HP-E/HS | від 8 416 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →