Корм для собак Hills PD r/d Weight Loss 1.5 кг
Фото 7 |
Hills PD r/d Weight Loss 1.5 kg 1.5 кг10 кг |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hills 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hills.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hills PD r/d Weight Loss 1.5 кг
Корм Hill's Prescription Diet Canine R/D сухий для собак із зайвою масою тПовнораціонний сухий корм-дієта для зниження зайвої ваги та підтримання здорової маси тіла у дорослих собак. Має низьку енергетичну щільність і вирізняється відмінними смаковими властивостями. Показання: Контроль ваги Зайва вага/ожиріння Контроль рівня глюкози Протипоказання: Годування цуценят Годування собак у період вагітності або лак... щетації Помірна та тяжка серцева недостатність, захворювання печінки та нирок, стани виснаження чи зневоднення, посилений обмін речовин, дефіцит маси тіла Чому варто придбати? Раціон має клінічно доведену ефективність — допомагає знизити вагу без шкоди для здоров'я улюбленця лише за 8 тижнів Має низьку енергетичну щільність і відмінні смакові властивості, завдяки чому точно сподобається вашому собаці Високий вміст незамінних амінокислот і L-карнітину допомагає спалювати жир і водночас підтримувати м’язову масу Завдяки вмісту різних видів клітковини в унікальному поєднанні собака почувається ситим, а його травна система бездоганно функціонує Містить всі необхідні нутрієнти для підтримання здоров'я тварини Комплекс S+OX SHIELD зменшує ризик утворення струвітних та кальцію оксалатних уролітів, завдяки оптимальному співвідношенню мінералів До складу раціону входять клінічно перевірені антиоксиданти Zooprostore.com.uaМенше року (Ірпінь) Гарантія: 1049 Поскаржитись | 1 018 грн. |
Сухий корм для котів для зниження ваги Hill’s Prescription Diet r/d, 1,5 к | 1 021 грн. | Продавець: AMZip Care |
Лікувальний корм Hill's PD Canine R/D 1.5 кг (605939) | 892 грн. | Продавець: ЕКСПЕРТПЕТ |
Сухий лікувальний корм для собак із надмірною вагою Hills PD Canine R/D 1, | 940 грн. | Продавець: Stecker Handel... |
Серія Hills Prescription Diet
від 3 320 грн.
сухий корм, 8 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: лікувальний, для нирок, в составе: зернові, м'ясо та м'ясні продукти (курка 14%), олії, жири, суперпреміум
від 918 грн.
сухий корм, 2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: лікувальний, для нирок, в составе: борошно з птиці, олія, білок, жир, кукурудза, клас: суперпреміум
від 868 грн.
сухий корм, 1.5 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, від ожиріння, в составе: злаки, м'ясо птиці, протеїни, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 1 018 грн.
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: лікувальний, для нирок, для серця, в составе: рис, злаки, яйця, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 1 678 грн.
сухий корм, 4 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: дієтичний, лікувальний, від ожиріння, в составе: м'ясо птиці, злаки, рис, овочі, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 4 212 грн.
сухий корм, 10 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для печінки, в составе: злаки, яйця, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 1 740 грн.
сухий корм, 3 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, літнім, призначення: лікувальний, для нирок, в составе: злаки, курка, олії, жири, мінерали, молоко, суперпреміум
від 1 104 грн.
сухий корм, 1.5 кг, порода: середні, великі, вік: дорослі, літні, призначення: дієтичний, в составе: злаки, м'ясо курки, олії, жири, фрукти, насіння, мінерали, овочі, клас: суперпреміум
від 315 грн.
сухий корм, 0.4 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, літнім, призначення: лікувальний, для нирок, в составе: злаки, курка, олії, жири, мінерали, молоко, суперпреміум
від 4 190 грн.
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: лікувальний, для нирок, для серця, в составе: рис, злаки, яйця, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 4 339 грн.
сухий корм, 8 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, літнім, призначення: лікувальний, для нирок, в составе: курка, суперпреміум
від 4 829 грн.
сухий корм, 10 кг, порода: малі, середні, великі, вік: від 12 місяців, дорослі, літні, призначення: дієтичний, лікувальний, від ожиріння, для імунної системи, комплекс антиоксидантів, в составе: курка, клас: суперпреміум
від 1 612 грн.
сухий корм, 3 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, від ожиріння, в составе: злаки, протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 845 грн.
сухий корм, 1 кг, порода: малі, середні, вік: від 12 місяців, дорослі, літні, призначення: дієтичний, в составе: злаки, м'ясо курки, олії, жири, фрукти, насіння, мінерали, овочі, клас: суперпреміум
від 61 грн.
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 12 шт, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: дієтичний, лікувальний, для нирок, в составе: курка, суперпреміум
від 2 107 грн.
сухий корм, 5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, літні, призначення: повсякденний, лікувальний, для нирок, для серця, для печінки, в составе: рис, яйця, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 1 680 грн.
сухий корм, 3 кг, вік: кошенятам, молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, в составе: м'ясо птиці, злаки, рис, овочі, протеїни, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 892 грн.
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, середні, великі, вік: від 12 місяців, дорослі, літні, призначення: дієтичний, лікувальний, від ожиріння, для імунної системи, комплекс антиоксидантів, в составе: курка, клас: суперпреміум
від 1 055 грн.
сухий корм, 1.5 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, літнім, призначення: лікувальний, для нирок, в составе: курка, суперпреміум
від 761 грн.
сухий корм, 1 кг, порода: малі, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: лікувальний, для шкіри та шерсті, для нирок, в составе: зернові, олії, жири, яйця та їх похідні, м'ясо та м'ясні продукти, клас: суперпреміум
Модификації Hills PD r/d Weight Loss
Ціни на Hills PD r/d Weight Loss |
---|---|---|---|---|
Hills PD r/d Weight Loss 1.5 кг | від 892 грн. | 4 пропозиції | ||
Hills PD r/d Weight Loss 10 кг | від 4 829 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 1 040 грн.
сухий корм, 2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: рис, м’ясо лосося, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 1 059 грн.
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, комплекс антиоксидантів, в составе: злаки, яйця, м'ясо курки та індички, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 1 121 грн.
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, в составе: рис, злаки, м'ясо курки, протеїни, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 750 грн.
сухий корм, 2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: рис, протеїни, печінку птиці, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 2 489 грн.
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: ягня( 30%), рис, злаки, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: преміум
від 749 грн.
сухий корм, 3 кг, порода: великі, вік: від 3 місяців, молоді, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, для імунної системи, для суглобів, для кісток, в составе: курка, рис, індичка, жир, м'якоть яблука, горох, олія, печінка, клас: холістик
від 760 грн.
сухий корм, 4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: м'ясо ягняти, рис бальдо маїс, курячий жир, борошно з анчоусів, клас: суперпреміум
від 3 060 грн.
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для печінки, в составе: лосось, рис, оселедець, протеїни, фрукти, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 1 755 грн.
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для імунної системи, в составе: борошно з м'яса курки (45 %), рис, злаки, фрукти, мінерали, вітаміни, клас: преміум
від 521 грн.
сухий корм, 3 кг, порода: середні, вік: від 2 місяців, цуценята, молоді, призначення: повсякденний, для імунної системи, для суглобів, для кісток, в составе: м'ясо курки (42 %), рис, злаки, фрукти, мінерали, вітаміни, клас: преміум
від 2 545 грн.
сухий корм, 12 кг, порода: великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для імунної системи, для суглобів, для кісток, комплекс антиоксидантів, в составе: м’ясо ягняти, рис, фрукти, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 1 189 грн.
сухий корм, 14 кг, порода: великі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для зубів, для кісток, в составе: борошно з курки 30 %, рис, кукурудза, ячмінь, жир з птиці, клас: преміум