Корм для кішок Hills SP Adult Tuna 300 g
Закрити
Шапка
Hills SP Adult Tuna 300 g |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hills 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hills.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hills SP Adult Tuna 300 g
Сухий корм для дорослих котів Hill's Science Plan Adult, з тунцем, 300 г ( | 189 грн. |
Корм Hill's Science Plan Feline Adult Tuna сухий з тунцем для дорослих кішПовнораціонний сухий корм із тунцем для дорослих котів віком від 1 до 6 років. Це комплексне збалансоване харчування, що забезпечує улюбленця необхідними вітамінами та мікроелементами Zooprostore.com.uaМенше року (Ірпінь) Гарантія: 211 Поскаржитись | 205 грн. |
Сухий корм Hill`s Science Plan Feline Adult Tuna для дорослих кішок з тунц | 175 грн. | Продавець: FIDOpetshop... |
Сухий корм для котів Hills Science Plan Feline Adult Tuna з тунцем 300 г 6 | 242 грн. | Продавець: Вусик |
Серія Hills Science Plan
від 1 203 грн.
сухий корм, 3 кг, порода: малі, вік: цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, вагітним, годуючим, для шкіри та шерсті, для імунної системи, для кісток, комплекс антиоксидантів, в составе: курка, клас: суперпреміум
від 184 грн.
сухий корм, 3 кг, вік: кошенятам, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, в составе: м'ясо тунця, м'ясо птиці, злаки, протеїни, овочі, суперпреміум
від 721 грн.
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, вік: цуценята, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, вагітним, годуючим, для шкіри та шерсті, для імунної системи, для кісток, комплекс антиоксидантів, в составе: кукурудза, білок ягняти, кукурудзяний глютен, соєве борошно, мелений рис, клас: суперпреміум
від 699 грн.
сухий корм, 1.5 кг, вік: кошенятам, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, в составе: м'ясо тунця, м'ясо птиці, злаки, протеїни, овочі, суперпреміум
від 1 055 грн.
сухий корм, 2.5 кг, порода: середні, вік: цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, вагітним, годуючим, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: м’ясо ягняти, рис, злаки, протеїни, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 203 грн.
сухий корм, 0.4 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, від ожиріння, для нирок, в составе: м'ясо птиці, злаки, рис, овочі, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 4 713 грн.
сухий корм, 14 кг, порода: середні, вік: від 7 років, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для нирок, для серця, для суглобів, в составе: злаки, борошно ягняти, жир, дигест, суха м'якоть буряків, олія, мінерали, клас: суперпреміум
від 795 грн.
сухий корм, 1.5 кг, вік: від 6 місяців, кошенятам, молоді, дорослі, призначення: стерилізованим, від ожиріння, для нирок, в составе: борошно з м'яса свійської птиці, борошно з тунця, тваринний жир, мінерали, суперпреміум
від 889 грн.
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, від ожиріння, в составе: пшениця, борошно, кукурудза, дигест, целюлоза, томатна макуха, насіння льону, клас: суперпреміум
від 4 300 грн.
сухий корм, 10 кг, вік: від 6 місяців, кошенятам, молоді, дорослі, призначення: дієтичний, стерилізованим, від ожиріння, для нирок, в составе: кукурудза, борошно, борошно, мінерали, жир, гідролізат білка, суперпреміум
від 740 грн.
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, вік: цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, вагітним, годуючим, для шкіри та шерсті, для імунної системи, для кісток, комплекс антиоксидантів, в составе: курка, клас: суперпреміум
від 4 810 грн.
сухий корм, 15 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, від ожиріння, для нирок, в составе: м'ясо птиці, злаки, рис, овочі, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 4 100 грн.
сухий корм, 14 кг, порода: великі, вік: від 6 років, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, для нирок, для серця, для суглобів, в составе: злаки, борошно з курки/індички, жир, олія, мінерали, свинячий хрящ, клас: суперпреміум
від 1 480 грн.
сухий корм, 3.5 кг, вік: від 6 місяців, кошенятам, молоді, дорослі, призначення: стерилізованим, від ожиріння, для нирок, в составе: борошно з м'яса свійської птиці, борошно з тунця, тваринний жир, мінерали, суперпреміум
від 1 242 грн.
сухий корм, 2.5 кг, порода: середні, вік: від 7 років, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для нирок, для серця, для суглобів, в составе: злаки, борошно ягняти, жир, дигест, суха м'якоть буряків, олія, мінерали, клас: суперпреміум
від 742 грн.
сухий корм, 1.5 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, від ожиріння, для нирок, в составе: м'ясо птиці, злаки, рис, овочі, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 3 449 грн.
сухий корм, 14 кг, порода: великі, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для суглобів, в составе: злаки, борошно з курки та індички, жир, перевар, олія, жом, мінерали, клас: суперпреміум
від 175 грн.
сухий корм, 0.3 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, від ожиріння, для нирок, в составе: м'ясо тунця, м'ясо птиці, злаки, рис, протеїни, овочі, суперпреміум
від 836 грн.
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, в составе: курка, клас: суперпреміум
від 230 грн.
сухий корм, 0.3 кг, вік: від 6 місяців, кошенятам, молоді, дорослі, призначення: стерилізованим, від ожиріння, для нирок, в составе: борошно з м'яса свійської птиці, борошно з тунця, тваринний жир, мінерали, суперпреміум
Модификації Hills SP Adult Tuna
Ціни на Hills SP Adult Tuna |
---|---|---|---|---|
Hills SP Adult Tuna 300 g | від 175 грн. | 4 пропозиції | ||
Hills SP Adult Tuna 1.5 kg | від 725 грн. | 5 пропозицій | ||
Hills SP Adult Tuna 3 kg | від 1 261 грн. | 4 пропозиції | ||
Hills SP Adult Tuna 10 kg | від 3 454 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
сухий корм, 0.4 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, від ожиріння, для нирок, в составе: м'ясо птиці, злаки, рис, овочі, вітаміни, мінерали, суперпреміум
сухий корм, 0.4 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, від ожиріння, для нирок, в составе: м'ясо ягняти, рис, м'ясо птиці, злаки, протеїни, овочі, суперпреміум
від 200 грн.
сухий корм, 0.4 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, для нирок, в составе: рис, курка, риба, жир, овес, яєчний порошок, суперпреміум
від 206 грн.
сухий корм, 0.35 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, для нирок, в составе: курка, рис, овочі, вітаміни, мінерали, протеїн, суперпреміум
від 208 грн.
сухий корм, 0.4 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, від ожиріння, в составе: м'ясо птиці, протеїни, злаки, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 218 грн.
сухий корм, 0.4 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, від ожиріння, в составе: куряче м'ясо, глютен, свинина, горох, овес, риба, білки, жир, трави, суперпреміум
сухий корм, 0.75 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, турбота про зуби, для імунної системи, для нирок, в составе: курка, білок птиці, зернові, клейковина, борошно, жир, спіруліна, суперпреміум
від 160 грн.
сухий корм, 0.3 кг, вік: кошенятам, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, вагітним, годуючим, турбота про зуби, для нирок, в составе: м'ясо курки та індички, злаки, риба, протеїни, овочі, суперпреміум
від 149 грн.
сухий корм, 0.3 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, турбота про зуби, для нирок, в составе: м'ясо курки та індички, злаки, тунець, яловичина, протеїни, овочі, суперпреміум
від 265 грн.
сухий корм, 0.4 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для нирок, в составе: рис, м'ясо птиці, печінка, протеїни, овочі, ягоди, суперпреміум
від 119 грн.
сухий корм, 0.3 кг, вік: кошенятам, молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, від ожиріння, для імунної системи, в составе: м'ясо індички, курки, злаки, протеїни, фрукти, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 179 грн.
сухий корм, 0.4 кг, вік: від 1 місяця, кошенятам, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, вагітним, годуючим, для імунної системи, в составе: м'ясо птиці, рис, злаки, протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум