Пральна машина Hisense WFVB 6010EM білий
Фото 4 |
Hisense WFVB 6010EM білий 2021 рікпар |
|
Що означають символи на ярликах одягу?Розшифровка піктограм прання, віджимання, сушіння, прасування, відбілювання та хімчистки речей
Скільки білизни можна завантажувати у пральні та як визначати допустиме завантаження?Скільки білизни здатна «прийняти» ваша пралка і чому треба дотримуватися цих рекомендацій
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hisense 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hisense.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hisense WFVB 6010EM білий
Усі ціни 10 →Пральна машина Hisense WFVB6010EM (WFHV7012EMS) WFVB6010EM (WFHV7012EMS) | 10 583 грн. |
Стиральная машина Hisense WFVB6010EM | 10 388 грн. |
HISENSE WFVB6010EM | 9 719 грн. |
Пральна машина HISENSE WFVB6010EM/UA | 10 899 грн. |
Стиральная машина Hisense WFVB 6010EM | 11 139 грн. |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →