Пральна машина Hisense WFQP 6012 VM/IRV білий (20011280)
Фото 3 |
Hisense WFQP 6012 VM/IRV білий |
|
Бак для води без водопроводу.
Що означають символи на ярликах одягу?Розшифровка піктограм прання, віджимання, сушіння, прасування, відбілювання та хімчистки речей
Скільки білизни можна завантажувати у пральні та як визначати допустиме завантаження?Скільки білизни здатна «прийняти» ваша пралка і чому треба дотримуватися цих рекомендацій
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hisense 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hisense.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hisense WFQP 6012 VM/IRV білий
HISENSE WFQP6012VM/IRV | 15 999 грн. |
Пральна машина Hisense WFQP 6012VM/IRV | 16 872 грн. |
Пральна машина автоматична Hisense WFQP6012VM/IRV | 16 800 грн. |
Пральна машина HISENSE WFQP6012VM/IRV + бак (WFLP6012EM) | 18 699 грн. |
Пральна машина автоматична Hisense WFQP6012VM/IRV | 19 152 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →