Hoco EW05 Plus
Фото 6 |
Hoco EW05 Plus |
|
Мабуть, одна з найдоступніших пропозицій на арені TWS-навушників вкладишів із системою активного шумоподавлення та підтримкою бездротової зарядки кейсу. Hoco EW05 Plus є мінімалістичними внутрішньоканальними навушниками ергономічної форми, які щільно сідають у вушну раковину і надійно фіксуються у вухах. Бездротове підключення моделі виконується за протоколом Bluetooth v 5.1 з радіусом дії в межах 10 м.
Динаміки навушників відтворюють збалансований звук музичних композицій з чистими високими та потужними низькими частотами. Охоплення частотного діапазону забезпечується у межах від 20 Гц до 20 кГц. Щоб слухач міг повністю сконцентруватися на прослуховуванні музики, модель передбачає систему активного шумоподавлення ANC. У середньому одному заряді досягається 3.5 – 4 години роботи навушників, наростити цей час покликаний зарядний футляр. При поєднанні зі смартфонами Apple на дисплей мобільного телефону можуть виводитися відомості щодо залишкового рівня заряду навушників. Насамкінець важливо згадати зручне сенсорне управління тапом по чутливих панельках на кожному «вусі».
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hoco 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hoco.
Купити Hoco EW05 Plus
Усі ціни 39 →Бездротові навушники HOCO EW05 Plus ANC True Wireless BT Headset, Bluetoot | 599 грн. |
Навушники Hoco EW05 Plus ANC Stereo Bluetooth Headset (White) | 599 грн. |
Наушники Hoco EW05 Plus White | 466 грн. |
Hoco EW05 Plus Active noise cancelling White | 899 грн. |
Hoco EW05 Plus ANC White | 578 грн. |