Навушники
Hoco EW33 Interstellar
Відео 1Фото 10 |
Hoco EW33 Interstellar |
|
Зарядний кейс із цинкового сплаву і має підсвічування.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hoco 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hoco.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hoco EW33 Interstellar
Усі ціни 23 →Навушники бездротові Hoco Interstellar true wireless BT headset EW33 |BT5. | 1 401 грн. |
Навушники HOCO EW33 Interstellar true wireless BT headset | BT5.3, 25/300m | 984 грн. |
Бездротові Bluetooth навушники Hoco EW33 TWS Сірі | 1 209 грн. |
Бездротова гарнітура Hoco EW33 TWS Сіра | 1 099 грн. |
Бездротові навушники з мікрофоном Hoco EW33 Grey | 1 218 грн. |
ще 18 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →