Навушники
Hoco M34 Honor
Відео 4Фото 9 |
Hoco M34 Honor |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hoco 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hoco.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hoco M34 Honor
Усі ціни 69 →Навушники HOCO M34 Honor Music universal earphones з мікрофоном (3.5 мм mi | 94 грн. |
Гарнитура Hoco M34 Honor Music White (M34W) M34W | 127 грн. |
Гарнітура Hoco M34 Black | 99 грн. |
Hoco M34 Black 6957531078456 | 159 грн. |
Навушники Hoco M34 Black | 99 грн. |
ще 20 пропозицій
Дуже погані навушники сильно задерті високі та середні частоти після хвилин 10 прослуховування болять вуха Ні-чого Всі vitalik m: користуюся Hoco M34 Honor менше місяця |
Показано 1 з 2 відгуків
ще 1 відгук
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →