Кухонний ніж HOLMER Classic KF-711915-BP
HOLMER Classic KF-711915-BP |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог HOLMER 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі HOLMER.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити HOLMER Classic KF-711915-BP
Кухонний ніж Holmer KF-711915-BP Classic, для хліба, 1 шт. (KF-711915-BP C | 65 грн. |
Кухонний ніж Hölmer (KF-711915-BP Classic) | 59 грн. |
Holmer KF-711915-BP Classic KF-711915-BPClassic | 58 грн. |
Ніж для хліба Holmer Classic KF-711915-BP 19 см | 116 грн. |
Кухонний ніж Hlmer (KF-711915-BP Classic) | 99 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →