Кухонний ніж HOLMER Classic KF-711915-SP
HOLMER Classic KF-711915-SP |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог HOLMER 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі HOLMER.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити HOLMER Classic KF-711915-SP
Кухонний ніж Hölmer (KF-711915-SP Classic) | 59 грн. |
Holmer KF-711915-SP Classic KF-711915-SPClassic | 58 грн. |
Ніж для нарізки Holmer Classic KF-711915-SP 19 см | 116 грн. |
Кухонний ніж Hlmer (KF-711915-SP Classic) | 99 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →