Термос HOLMER Exquisite 1000 1 л
Фото 41 |
HOLMER Exquisite 1000 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог HOLMER 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі HOLMER.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити HOLMER Exquisite 1000 1 л
Усі ціни 43 →Термос Hölmer Exquisite 1000 мл Сталь (TH-01000-SS Exquisite) TH-01000-SS | 369 грн. |
Термос Hölmer 1000 мл Зелений (TH-01000-SG Exquisite) | 359 грн. |
Термос Hölmer Exquisite 1000 мл Сталевий (TH-01000-SS Exquisite) TH-01000- | 357 грн. |
Hölmer Термос Hölmer Exquisite 1000 мл Червоний (TH-01000-SRR Exquisite) T | 297 грн. |
Holmer TH-01000-SRBO Exquisite TH-01000-SRBOExquisite | 369 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації HOLMER Exquisite 1000
Ціни на HOLMER Exquisite 1000 |
---|---|---|---|---|
HOLMER Exquisite 500 0.5 л | від 229 грн. | 20 пропозицій | ||
HOLMER Exquisite 750 0.75 л | від 222 грн. | 46 пропозицій | ||
HOLMER Exquisite 1000 1 л | від 275 грн. | 43 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →