Термос HOLMER Exquisite 500 0.5 л
Фото 27 |
HOLMER Exquisite 500 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог HOLMER 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі HOLMER.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити HOLMER Exquisite 500 0.5 л
Усі ціни 20 →Термос Hölmer Exquisite 500 мл Сталь (TH-00500-SS Exquisite) TH-00500-SS E | 270 грн. |
Термос Hölmer 500 мл Зелений (TH-00500-SG Exquisite) | 259 грн. |
Holmer TH-00500-SS Exquisite TH-00500-SSExquisite | 229 грн. |
Термос питний Holmer Exquisite TH-00500-SS 500 мл сірий | 421 грн. |
Термос Hölmer Exquisite TH-00500-SS 0.5л | 349 грн. |
ще 15 пропозицій
Модификації HOLMER Exquisite 500
Ціни на HOLMER Exquisite 500 |
---|---|---|---|---|
HOLMER Exquisite 500 0.5 л | від 229 грн. | 20 пропозицій | ||
HOLMER Exquisite 750 0.75 л | від 222 грн. | 46 пропозицій | ||
HOLMER Exquisite 1000 1 л | від 275 грн. | 43 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →