Термос HOLMER Exquisite 750 0.75 л
Фото 42 |
HOLMER Exquisite 750 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог HOLMER 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі HOLMER.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити HOLMER Exquisite 750 0.75 л
Усі ціни 51 →Термос Holmer TH-00750-SDB Exquisite 750 мл синій (TH-00750-SDB Exquisite) | 379 грн. |
Термос Holmer TH-00750-SG Exquisite | 371 грн. |
Термос Hölmer 750 мл Зелений (TH-00750-SG Exquisite) | 349 грн. |
Термос Hölmer Exquisite 750 мл Лимонний (TH-00750-SG Exquisite) TH-00750-S | 363 грн. |
Hölmer Термос Hölmer Exquisite 750 мл Сталевий (TH-00750-SS Exquisite) TH- | 297 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації HOLMER Exquisite 750
Ціни на HOLMER Exquisite 750 |
---|---|---|---|---|
HOLMER Exquisite 500 0.5 л | від 229 грн. | 22 пропозиції | ||
HOLMER Exquisite 750 0.75 л | від 222 грн. | 51 пропозиція | ||
HOLMER Exquisite 1000 1 л | від 275 грн. | 46 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →