Машинка для стрижки HOLMER HHC-0245B Pro
Фото 8 |
HOLMER HHC-0245B Pro |
|
Проста, доступна та надійна машинка для стрижки волосся із вбудованим акумулятором та можливістю роботи з прямим підключенням до побутової електромережі. Позиціонується як продукт базової цінової категорії 2024, призначений для робочих сесій малої або середньої інтенсивності. Може рекомендуватися майстрам перукарського мистецтва-початківцям, які віддають перевагу недорогим і функціональним бездротовим машинам.
Довговічний роторний електродвигун із надійним механічним перетворювачем забезпечує достатню кількість енергії для ефективного різання волосся будь-якого ступеня густоти та жорсткості. Машинка для стрижки волосся HOLMER HHC-0245B Pro обладнана широким блоком лез, що самозаточуються, з високолегованої нержавіючої сталі. Кромки лез завжди зберігають гостроту та легко очищаються від забруднень.
Дві комплектні регульовані насадки дозволяють налаштувати довжину стрижки від 0,5 до 33 мм (перша 1-3-6-9-12-15 мм, друга 18-21-24-27-30-33 мм), що дає можливість моделювати будь-які стрижки. Міцний корпус пристрою виконаний із щільного пластику та має оптимізовану ергономічну форму для більш надійного хвату. Машинка оснащена захистом від перегріву, що забезпечує повну безпеку використання. Заявленого часу автономної роботи 45 хв вистачить будь-якої стрижки, а зарядка займає всього 1,5 год.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити HOLMER HHC-0245B Pro
Усі ціни 23 →Машинка для підстригання волосся H?lmer HHC-0245B PRO | 599 грн. |
Машинка для стрижки Holmer HHC-0245B Pro | 599 грн. |
Машинка для стрижки Holmer HHC-0245B PRO | 509 грн. |
Машинка для стрижки Hölmer HHC-0245B PRO | 599 грн. |
Hölmer HHC-0245B PRO | 599 грн. |