Матрац Homefort Classic Econom 160x200
Фото 3 | від 4 520 до 6 247 грн. Порівняти ціни 4 →Тип:пружинний (Бонель) Жорсткість:середня (3) Навантаження:до 100 кг Висота:16 см |
Модифікації Homefort Classic Econom 14
Характеристики
Homefort Classic Econom 160x200 |
|
Як правильно доглядати ортопедичний матрацПравила та рекомендації, які допоможуть подовжити термін служби матраца та зберегти його ортопедичні властивості
Як вибрати матрац: важливі характеристики та корисні порадиРекомендації щодо вибору ортопедичного матраца, щоб не тільки не нашкодити своєму здоров'ю та сну, а й покращити їх
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Homefort 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Homefort.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Homefort Classic Econom 160x200
Сортувати
Матрац пружинний односторонній Homefort Classic Econom 160x200 | 4 520 грн. |
Матрац ортопедичний Homefort Classic Econom 160х200 см Білий 2030384 | 4 540 грн. |
Матрац ортопедичний Homefort Classic Econom односторонній пружинний середн | 4 740 грн. |
Односторонній ортопедичний матрац Tag tekstil Classic Econom 160x200 | 6 247 грн. |
Закрити
Рекомендуємо