Портативна колонка Hopestar H20 (TLA28006)
Відео 17Фото 10 |
Hopestar H20 |
|
Мобільна акустична система з бездротовим підключенням, інтегрованим кардридером, вбудованим мікрофоном для гучного зв'язку і підтримкою функції універсальної мобільної батареї. Відрізняється підвищеною потужністю і значною гучністю звучання, за яке відповідають три акустичних випромінювача сумарною потужністю 31 Вт. Два середньо/високочастотних динаміка діаметром 52 мм працюють у зв'язці з потужним басовим спікером діаметром 116 мм, що забезпечує значну амплітуду низькочастотних коливань.
Акустична система Hopestar H20 позиціонується як продукт базової цінової категорії, призначений для використання в закритих приміщеннях і акустичного оформлення невеликих відкритих майданчиків (тільки у відсутності бризок води і атмосферних опадів). Підійде для виводу звуку зі смартфонів, ноутбуків або планшетів, чиї власні можливості звуковідтворення вона перевершує за всіма показниками.
Допоможе урізноманітнити дозвілля на прогулянці або пікніку, може стати засобом акустичного оформлення для невеликої вечірки в кімнаті площею до 30 м². Легко підключається до пристрою-джерела за допомогою бездротового енергоефективного інтерфейсу Bluetooth 4.0 (діє в радіусі до 10 м). Для роботи з аналоговими пристроями є лінійний вхід AUX IN. Вбудована Li-Ion батарея ємністю 4800 мАгод дає до 5 год автономного звучання і заряджається всього за 3 год. Кардридер дозволяє відтворювати аудіоконтент з карт пам'яті microSD і USB-накопичувачів.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hopestar 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hopestar.
Купити Hopestar H20
Усі ціни 37 →Бездротова Bluetooth колонка mini speaker Hopestar H20 power bank | 1 519 грн. |
Портативна Bluetooth колонка Hopestar Original з трьома активними динаміка | 1 699 грн. |
Портативна Bluetooth колонка Hopestar Original із трьома активними динамік | 2 000 грн. |
Портативна колонка Hopestar H20-X Bluetooth | 1 830 грн. |
Портативна колонка потужна Bluetooth Hopestar H20 | 1 591 грн. |