Каталог   /   Аудіотехніка   /   Портативна аудіотехніка   /   Портативні колонки   /   Hopestar

Портативна колонка Hopestar H58

Фото - Портативна колонка Hopestar H58
Відео 3Фото 4
Hopestar H58
Колір
Підключення
Джерела та носіїBluetooth v5.3
mini-Jack (3.5 мм)
USB
кардридер
Характеристики акустики
Кількість каналів1.0 (моно)
Кількість смуг2
Пасивний випромінювач
Вихідна потужність65 Вт
Частотний діапазон80 – 20000 Гц
Синхронізація колонокTWS
Функції та можливостісвітлові ефекти
Додатковокарабін / підвіс
Акумулятор
Ємність акумулятора8000 мАгод
Час автономної роботи6 год
USB-порт для зарядкиUSB-C
Інше
Захист від вологиIPX6
Матеріал корпусапластик
Офіційний сайтhopestarshop.com
Дата додавання на E-Katalogквітень 2026
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Як вибрати ідеальну портативну колонку: повний гід по лайфхакам та помилкамВсе, що потрібно знати про портативні колонки, щоб уникнути труднощів вибору

Купити Hopestar H58

Усі ціни 48 →

Акустика Hopestar H58 65W Black

Колір: чорний / Тип: портативна / Підключення: Bluetooth 5.0 / AUX / Вихідна потужність: 65 Вт / Частотний діапазон: 60-20000... щеГц / Живлення: акумулятор 10000 мАг
ЦифраЗ нами 9 років
(Київ)
Поскаржитись
2 410 грн.

Акустика Hopestar H58 65W Black

Колір: чорний / Тип: портативна / Підключення: Bluetooth 5.0 / AUX / Вихідна потужність: 65 Вт / Частотний діапазон: 60-20000... щеГц / Живлення: акумулятор 10000 мАг
Stls.storeЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Поскаржитись
2 452 грн.

Bluetooth колонка Hopestar H58 65W Blue

Маркетплейс: MAUDAU  Demsky З нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись
2 767 грн.

Bluetooth колонка Hopestar H58 65W Black IS-000000842831

Tehnopostavka.com.uaЗ нами 6 років
(Одеса)
Поскаржитись
2 690 грн.

Портативна Bluetooth-колонка Hopestar H58 Black

Маркетплейс: Rozetka.ua  WinMart З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
2 749 грн.
ще 20 пропозицій

Динаміка цін на Hopestar H58

Відеоогляди