Портативна колонка Hopestar H25
Відео 10Фото 9 |
Hopestar H25 |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hopestar 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hopestar.
Купити Hopestar H25
Усі ціни 15 →Бездротова Bluetooth колонка mini speaker Hopestar H25 Power bank 34Вт | 2 059 грн. |
Портативна Bluetooth колонка Hopestar Xtreme Original Бірюзова (H25) | 2 249 грн. |
Портативна Bluetooth колонка Hopestar Xtreme Original Червона (H25) TRG-77 | 3 300 грн. |
Портативна Bluetooth колонка Hopestar Xtreme Original Камуфляж (H25) | 2 249 грн. |
Портативна Bluetooth колонка Hopestar Xtreme Original Чорна (H25) | 2 249 грн. |
Коли бренд фокусується на виробництві одного типу гаджетів, на виході виходять досить непогані продукти. Так сталося і з Hopestar H25. Модель, незважаючи на суто китайське походження і надмірно доступний цінник (50$), цілком може змагатися з більш маститими конкурентами на порядок дорожче.
Зовнішність на будь-який смак
Hopestar вирішив не вигадувати велосипед і запозичив концепцію дизайну і забарвлення у JBL Charge, додавши кілька своїх. Крім класичної чорної, червоної і синьої, є також бірюзова та хакі.
Тримати колонку в руках зручно, навіть незважаючи на вага 2.4 кг, вона не вислизає через тканинного покриття, а для перенесення можна прикріпити ремінець. Радує і наявність вологозахисту IPX6. Всі роз'єми закриті гумовими ущільнювачами і заглушками. Так що можна без побоювання брати систему з собою на вулицю навіть в сиру дощову погоду.
Дивує можливостями
У колонці є всі можливі роз'єми, включаючи AUX, FM-приймач і функція TWS, що дозволяє підключати до системи ще одну таку ж, створюючи стереопару. Порадував і ємний акумулятор 6000 мАгод, який можна використовувати як повербанк.
Але особливо H25 дивує звучанням. Воно досить потужне та збалансоване по частотах. За нижній діапазон відповідають 18-ватний вуфер і 2 пасивних випромінювача, а за СЧ/ВЧ — спікера 2 по 8 Вт. Колонка грає напористо, демонструючи хороший запас по гучності, практично не змінюючи характер звучання залежно від кута прослуховування.
Підводячи підсумок, сміливо можна вважати Hopestar H25 відмінним рішенням за невеликі гроші, яке порадує буквально всім: і зовнішнім виглядом, і широкими можливостями, і потужним звучанням.