Портативна колонка Hopestar H45
Відео 6Фото 5 |
Hopestar H45 |
|
Врівноважена модель у популярному дизайні на кшталт регбійного м'яча, яка порадує користувача чітким та насиченим звучанням, світловими ефектами, а також можливістю працювати в режимі повербанку. Колонка придбала два динаміки сумарною потужністю 10 Вт і кілька пасивних випромінювачів з боків корпусу - вони доповнюють звучання об'ємом і глибокими басами. З джерелами аудіосигналу модель сполучається бездротовою мережею Bluetooth, при цьому підтримується підключення двох мобільних девайсів відразу (і швидке перемикання між ними).
Додаток Hopestar H45 має порт USB A для відтворення аудіофайлів з флешок, слотом під карту пам'яті microSD, виходом AUX для проводового підключення девайсів (3.5-міліметровий аудіоджек), вбудованим FM-приймачем. За допомогою технології TWS допускається можливість роботи колонки в стереопарі, для чого знадобиться ще один екземпляр портативної акустики. Живиться модель від акумулятора ємністю 2400 мАгод, який здатний ділитися накопиченими енергетичними запасами із пристроями ззовні (функція Powerbank).
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hopestar 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hopestar.
Купити Hopestar H45
Усі ціни 10 →Акустика Hopestar H45 Party Red | 968 грн. |
Акустика Hopestar H45 Party Red | 952 грн. |
Hopestar H45 Party Blue Колонка Hopestar H45 Party blue EU | 1 049 грн. |
Бездротова Bluetooth колонка mini speaker Hopestar H45 Party + Power bank | 1 003 грн. |
Портативна колонка HOPESTAR H45 PARTY Bluetooth | 1 160 грн. |