Електровикрутка HOTO Electric Screwdriver (QWLSD001)
Відео 30Фото 12 |
HOTO Electric Screwdriver |
|
Електрична викрутка з акумулятором. Вирізняється оригінальним та строгим дизайном. Інструмент працює за рахунок вбудованої в корпус батареї, ємність якої складає 1.5 Агод. Для підзарядки використовується роз'єм USB-C. Патрон акумуляторної викрутки Xiaomi HOTO Electric Screwdriver, який вставляються стандартні шестигранні біти, може обертатися зі швидкістю до 220 об/хв. По колу патрона знаходиться кільцеве світлодіодне підсвічування.
Зусилля затягування можна регулювати (3 ступені з крутним моментом 4 Нм на максимумі). При заблокованому патроні, коли викрутка використовується як звичайний ручний інструмент, редуктор може витримати зусилля без пошкоджень до 8 Нм. Для зберігання інструменту передбачений циліндричний кейс розміром трохи більше за саму викрутку. У кейсі є отвори для зберігання набору з 12 біт найбільш затребуваних видів та типорозмірів.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог HOTO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі HOTO.
Купити HOTO Electric Screwdriver
Усі ціни 12 →HOTO HOTO Monkey Blue Set (QWLSD001) | 2 399 грн. |
Електровикрутка Xiaomi HOTO Electric Screwdriver (QWLSD001) | 2 349 грн. |
HOTO Electric Screwdriver (QWLSD001) Ф23209 | 2 399 грн. |
Електровикрутка з насадками Xiaomi HOTO Electric Screwdriver (QWLSD010) | 2 499 грн. |
HOTO Electric Screwdriver (QWLSD010) STH0014023 | 2 499 грн. |