Біти / торцеві голівки Xiaomi Mijia Ratchet screwdriver
Відео 6Фото 18 |
Xiaomi Mijia Ratchet screwdriver |
|
Викрутка має тріскачковий механізм з реверсом, який можна зафіксувати і використовувати як звичайну викрутку. Біти зберігаються в рукоятці
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Xiaomi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Xiaomi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Xiaomi Mijia Ratchet screwdriver
Усі ціни 6 →Xiaomi Mijia 16 in 1 Ratchet Screwdriver | 781 грн. |
MiJia Ratchet 16 in 1 (BHR4779GL) (BHR4779GL) | 999 грн. |
Викрутка з Трещіткою Xiaomi 16 в 1 Mijia Ratchet Screwdriver (MJDDLSD002QW | 1 995 грн. |
Викрутка реверсивна з набором бітів Xiaomi Mi 16-in-1 Ratchet Screwdriver | 1 399 грн. |
Викрутка Xiaomi 16 в 1 Mijia Ratchet screwdriver BHR4779GL | 2 595 грн. |
Отвертка Xiaomi Mi Ratchet Screwdriver с храповым механизмом и набором бит | 2 599 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →