Картридж HP 145A W1450A
HP 145A W1450A чорний 1700 стр чорний 3800 стр |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог HP 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі HP.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити HP 145A W1450A
Усі ціни 18 →Картридж HP 145A (W1450A) W1450A | 3 818 грн. |
HP 145A LJ Pro 3003/3103 Black (1 700 стр) (W1450A) | 3 942 грн. |
Картридж hp 145a lj Pro 3003/3103 Black (1 700 стр) w1450a | 3 728 грн. |
HP 145A LJ Pro 3003/3103 Black (1 700 стр) (W1450A) | 3 942 грн. |
Картридж HP 145A LJ Pro 3003/3103 Black 1.7К (W1450A) | 3 760 грн. |
ще 13 пропозицій
Модификації HP 145A W1450A
Ціни на HP 145A W1450A |
---|---|---|---|---|
HP 145A W1450A | від 3 505 грн. | 18 пропозицій | ||
HP 145X W1450X | від 5 400 грн. | 21 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →