Моноблок HP 24-ca20 All-in-One 24-ca2007ua (95Z18EA)
від 50 645 до 55 496 грн. Порівняти ціни 16 →2024 рік20-x / 22-x / 24-x AiO (для навчання)моноблок16 ядерSSDWi-FiBluetoothHDMI 2 штUSB C gen1USB C gen2 Проц:Core i7, 13700T, 1 ГГц ОЗП:32 ГБ Відео:UHD Graphics 770 Накопичувач:1000 ГБ ОС:без ОС |
Модифікації HP 24-ca20 All-in-One 5
Характеристики
HP 24-ca20 All-in-One 24-ca2007ua |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити HP 24-ca20 All-in-One 24-ca2007ua
Сортувати
Моноблок Hp Pavilion 24-ca2007ua (95Z18EA) Ua | 50 899 грн. |
Моноблок 23.8" HP Pavilion AiO i7-13700T/32Gb/SSD1Tb/WiFi White 95Z18EA | 55 496 грн. |
Моноблок HP Pavilion AiO 24-ca2007ua Snowflake White (95Z18EA) | 50 899 грн. |
Моноблок 23,8 дюйма HP Pavilion 24-ca2007ua AiO i7-13700T/32 ГБ/SSD1 ТБ/Wi | 50 899 грн. |
ще пропозиції 11 → |
Закрити
Рекомендуємо