Моноблок HP 24-ca20 All-in-One 24-ca2012ua (95Z20EA)
від 36 099 до 39 353 грн. Порівняти ціни 16 →Проц:Core i3, 13100T, 2.5 ГГц ОЗП:16 ГБ Відео:UHD Graphics 730 Накопичувач:512 ГБ ОС:DOS |
Модифікації HP 24-ca20 All-in-One 5
Характеристики
HP 24-ca20 All-in-One 24-ca2012ua |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити HP 24-ca20 All-in-One 24-ca2012ua
Колір:
Сортувати
Моноблок Hp Pavilion 24-ca2012ua (95Z20EA) Ua | 36 100 грн. |
Моноблок Hp Pavilion 24-ca2012ua (95Z20EA) Ua | 36 099 грн. |
Моноблок 23.8" HP Pavilion AiO i3-13100T/16Gb/SSD512Gb/WiFi/Cam/K&M/DO | 39 353 грн. |
Моноблок HP Pavilion AiO 24-ca2012ua Snowflake White (95Z20EA) | 36 099 грн. |
Моноблок 23,8" HP Pavilion 24-ca2012ua AiO i3-13100T/16Gb/SSD512Gb/WiFi/Ca | 36 099 грн. |
ще пропозиції 11 → |
Закрити
Рекомендуємо