SSD HP P500 7PD50AA 250 ГБ
Відео 7Фото 7 |
HP 7PD50AA |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог HP 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі HP.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити HP P500 7PD50AA 250 ГБ
Усі ціни 49 →Накопитель SSD USB 3.2 250GB P500 HP (7NL52AA) | 1 473 грн. |
SSD диск HP P500 USB 3.1 Gen2 Type-C 250Gb, TLC, Black, черный 7NL52AA | 1 338 грн. |
Ssd накопичувач HP P500 250 GB (7NL52AA) | 1 598 грн. |
Hp P500 250 Gb Silver (7PD51AA) | 1 480 грн. |
Hp P500 250 Gb Black (7NL52AA) | 1 333 грн. |
ще 20 пропозицій
бравши за 800 дуже класний звичайно є з кращими швидкостями але брав просто щоб зберігати фото тому для мене це просто бомба ну не в прямому сенсі корпус, ціна, якість швидкість можна і краще знайти Noves 1: користуюся HP 7PD50AA кілька місяців |
Додати відгук
Відеоогляди
Модификації HP P500 7PD50AA
Ціни на HP P500 7PD50AA |
---|---|---|---|---|
HP P500 7PD47AA 120 ГБ | від 1 009 грн. | 23 пропозиції | ||
HP P500 7PD50AA 250 ГБ | від 1 129 грн. | 49 пропозицій | ||
HP P500 7PD55AA 500 ГБ | від 1 949 грн. | 19 пропозицій | ||
HP P500 1F5P7AA 1 ТБ | від 3 172 грн. | 29 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →