SSD Patriot Memory Viper VP4300 Lite VP4300L2TBM28H 2 ТБ
Відео 2Фото 12 |
Patriot Memory VP4300L2TBM28H |
|
Компактний твердотільний накопичувач ігрової спрямованості з парою змінних радіаторів, а також підтримкою інтерфейсу PCI-E четвертого покоління та проколу NVMe 2.0. Входить до оверклокерської лінійки Viper, представники якої свого часу здорово пошуміли на ринку оперативної пам'яті, а тепер планують провернути цей же трюк на ринку SSD-накопичувачів. Незважаючи на свої просунуті технічні характеристики в плані вартості, він розташовується на стику початкового і середнього цінового сегмента, будучи доступною альтернативою геймерським SSD WD Black і Corsair MP.
Є одним із найдоступніших SSD із сертифікацією для ігрової консолі PlayStation 5. В окремому документі виробник наводить процедуру тестування та скріншоти на яких консоль коректно розпізнає накопичувач. На відміну від стандартної моделі VP4300, версія VP4300 Lite позбавлена буферної пам'яті. Виробник не повідомляє конкретну модель контролера, обмежуючись інформацією про шину PCI-E та флеш-пам'яті з інтерфейсами Toggle 5, ONFi 5 та максимальною пропускною здатністю 2400 МТ/с.
Як заявляє виробник, нова платформа забезпечує оптимальний баланс між кінцевою вартістю, надійністю накопичувача та швидкістю його роботи. За заявою виробника середній приріст продуктивності в порівнянні з накопичувачами Viper першого покоління може досягати 40-50%, при цьому нові SSD споживають менше енергії. У модельному ряду VP4300 Lite представлені варіанти ємністю 500 ГБ, 1 ТБ, 2 ТБ та 4 ТБ.
Версія ємністю 2 ТБ є однією з найшвидших: пропускна спроможність при операціях читання досягає 7400 МБ/с, при записі - 6400 МБ/с. Незважаючи на демократичну вартість накопичувач забезпечений п'ятирічною гарантією від виробника, а доступний ресурс перезапису становить 800 ТБ. У комплект поставки, крім самого накопичувача, входять два високоякісні низькопрофільні радіатори, покликані мінімізувати нагрівання при інтенсивному ігровому навантаженні. Один зроблений з алюмінію, другий із графену.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Patriot Memory 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Patriot Memory.
Купити Patriot Memory Viper VP4300 Lite VP4300L2TBM28H 2 ТБ
Усі ціни 6 →SSD накопичувач Patriot Viper VP4300 Lite 2 TB (VP4300L2TBM28H) Viper VP43 | 7 172 грн. |
SSD накопичувач Patriot Viper VP4300 Lite 2 TB (VP4300L2TBM28H) | 7 169 грн. |
Patriot Viper VP4300 Lite 2TB M.2 (VP4300L2TBM28H) | 7 011 грн. |
Patriot Viper VP4300 Lite 2TB M.2 (VP4300L2TBM28H) | 7 182 грн. |
SSD накопитель Patriot Viper VP4300 Lite 2 TB (VP4300L2TBM28H) | 7 169 грн. |
SSD накопитель Patriot Viper VP4300 Lite 2 TB (VP4300L2TBM28H) | 7 175 грн. |
Модификації Patriot Memory Viper VP4300 Lite VP4300L2TBM28H
Ціни на Patriot Memory Viper VP4300 Lite VP4300L2TBM28H |
---|---|---|---|---|
Patriot Memory Viper VP4300 Lite VP4300L500GM28H 500 ГБ | від 2 231 грн. | 11 пропозицій | ||
Patriot Memory Viper VP4300 Lite VP4300L1TBM28H 1 ТБ | від 3 447 грн. | 18 пропозицій | ||
Patriot Memory Viper VP4300 Lite VP4300L2TBM28H 2 ТБ | від 7 011 грн. | 6 пропозицій | ||
Patriot Memory Viper VP4300 Lite VP4300L4TBM28H 4 ТБ | від 11 599 грн. | 33 пропозиції |