SSD HP P500 7PD55AA 500 ГБ
Відео 7Фото 7 |
HP 7PD55AA |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог HP 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі HP.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити HP P500 7PD55AA 500 ГБ
Усі ціни 23 →Накопитель SSD USB 3.2 500GB P500 HP (7NL53AA) | 2 319 грн. |
Зовнішній SSD накопичувач HP P500 500 GB Blue (7PD54AA) | 2 299 грн. |
Ssd накопичувач HP P500 500 GB Black (7NL53AA#ABB) | 2 299 грн. |
Hp Ssd P500 500 Gb (7NL53AA # ABB) | 2 112 грн. |
Hp Ssd P500 500 Gb (7NL53AA#ABB) | 2 073 грн. |
ще 18 пропозицій
бравши за 800 дуже класний звичайно є з кращими швидкостями але брав просто щоб зберігати фото тому для мене це просто бомба ну не в прямому сенсі корпус, ціна, якість швидкість можна і краще знайти Noves 1: користуюся HP 7PD50AA кілька місяців |
Додати відгук
Відеоогляди
Модификації HP P500 7PD55AA
Ціни на HP P500 7PD55AA |
---|---|---|---|---|
HP P500 7PD47AA 120 ГБ | від 1 009 грн. | 23 пропозиції | ||
HP P500 7PD50AA 250 ГБ | від 1 129 грн. | 49 пропозицій | ||
HP P500 7PD55AA 500 ГБ | від 1 949 грн. | 23 пропозиції | ||
HP P500 1F5P7AA 1 ТБ | від 3 172 грн. | 32 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →