Навушники
HP G2 Stereo 3.5mm
Фото 5 |
HP G2 Stereo 3.5mm |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог HP 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі HP.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити HP G2 Stereo 3.5mm
Усі ціни 48 →Навушники On-ear HP G2, mini-jack, omni mic, 1.2м, (428H6AA) Black | 899 грн. |
Гарнитура HP Stereo G2 3.5mm Black (428H6AA) 428H6AA | 793 грн. |
Гарнітура HP Stereo G2 (428H6AA) 428H6AA | 949 грн. |
Наушники Hp G2 Stereo Black (428K7AA) | 1 115 грн. |
Гарнітура HP Stereo G2 3.5mm Black (428H6AA) | 949 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →