Навушники
HP DHE-8003
Відео 1Фото 7 |
HP DHE-8003 |
|
Віртуальний звук 7.1, синє підсвічування корпусу.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог HP 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі HP.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити HP DHE-8003
HP DHE-8003 Gaming Black (DHE-8003) | 1 539 грн. |
Наушники с микрофоном HP DHE-8003 | 1 452 грн. |
HP 7.1 Sound, RGB USB Black (DHE-8003) 7.1Sound,RGBUSBBlack(DHE-8003) | 1 449 грн. |
Навушники з мікрофоном HP DHE-8003 | 1 456 грн. |
Навушники з мікрофоном HP DHE-8003 | 1 446 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →