Монітор HP V27i 27 " чорний (9SV94AA)
Відео 2Фото 5 |
HP V27i 27 " чорний
2020 ріктонка рамка
Діагональ:27 "
Роздільна здатність:1920x1080 (16:9)
Матриця:IPS, відгук 5 мс
Частота:60 Гц
Контрастність:1 000:1
Яскравість:300 кд/м²
Функції:Flicker-Free
Роз'єми:VGA, HDMI
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Купити HP V27i 27 " чорний
Усі ціни 45 →HP 27" V27i (9SV94AA) Black 9SV94AA | 5 787 грн. |
Монітор HP V27i FHD Monitor (9SV94AA) | 5 659 грн. |
Монітор Hp V27i (9SV94AA) | 5 553 грн. |
Монитор Hp V27i (9SV94AA) | 5 573 грн. |
Монитор HP V27i (9SV94AA) | 6 089 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди