Монітор HP E27 G5 27 "
Фото 3 |
HP E27 G5 27 "
Діагональ:27 "
Роздільна здатність:1920x1080 (16:9)
Матриця:IPS, відгук 5 мс
Частота:75 Гц
Контрастність:1 000:1
Яскравість:300 кд/м²
Функції:Flicker-Free
Роз'єми:HDMI, DisplayPort
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Купити HP E27 G5 27 "
Усі ціни 37 →HP 27" E27 G5 (6N4E2AA) Black/Silver 6N4E2AA | 8 443 грн. |
Монітор 27" HP E27 G5 Black-Silver (6N4E2AA) | 8 249 грн. |
TFT 27" HP E27 G5, FHD, IPS, 75 Гц, HDMI, DP, USB, HAS, Pivot, черный с се | 8 340 грн. |
Монітор HP E27 G5 (6N4E2AA) | 8 253 грн. |
Монітор Hp E27 G5 (6N4E2AA) | 8 389 грн. |
ще 20 пропозицій