Знищувач паперу HSM Shredstar X8 (4.5x30)
HSM Shredstar X8 (4.5x30) |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог HSM 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі HSM.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити HSM Shredstar X8 (4.5x30)
Усі ціни 6 →Шредер HSM shredstar X8 (4, 5x30) | 4 897 грн. |
Шредер HSM Shredstar X8 4,5x30 | 5 131 грн. |
Знищувач документів HSM shredstar X8 (4,5x30) | 5 200 грн. |
Шредер HSM Shredstar X8 4,5x30 | 5 402 грн. |
Шредер HSM Shredstar X8 4,5x30 | 5 408 грн. |
Шредер HSM X8 (4.5X30) | 5 408 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →