Окуляри віртуальної реальності HTC Vive Pro 2 KIT
Фото 7 |
HTC Vive Pro 2 KIT |
|
Високоякісна гарнітура VR, яка є довгоочікуваним оновленням для популярної моделі Pro від VIVE. Є повноцінним VR-набором, що включає в себе власне гарнітуру, два контролери і базові станції 2-го покоління для високоточного трекінгу. Фактично це повний набір VR-обладнання, що дозволяє новачкові із задоволенням поринути у світ захоплюючих VR-ігор та повноцінного тривимірного відео (для VR-ігор також необхідний досить потужний ПК).
На відміну від інших пристроїв, що наголошують на портативність, гарнітура HTC Vive Pro 2 KIT орієнтована на якість зображення. Конкретно ця модель ідеально підходить для «апгрейду сетапа» нинішніх власників VIVE або VIVE Pro, оскільки вона сумісна з базовими станціями SteamVR 1.0 або 2.0, контролерами VIVE та іншими аксесуарами VIVE, які можуть бути в наявності у користувача.
Високоякісні AMOLED-матриці забезпечують вражаючий дозвіл на кожне око (2448x2448) та широке поле зору 120° для справді реалістичних та захоплюючих вражень. Важливо, що бездоганною візуальною чіткістю може досягти практично будь-який користувач, оскільки гарнітура сумісна з окулярами для зору та забезпечує точне налаштування міжзоряної відстані (з кроком 1 мм). Серед інших приємних моментів варто відзначити зручну посадку та високу якість звучання з технологією тривимірного аудіооточення.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог HTC 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі HTC.
Купити HTC Vive Pro 2 KIT
Усі ціни 9 →Окуляри віртуальної реальності HTC Vive Pro 2 Kit (99HASZ003-00) | 52 400 грн. |
Очки виртуальной реальности HTC Vive Pro 2 Kit (99HASZ003-00) | 64 840 грн. |
Окуляри віртуальної реальності HTC Vive Pro 2 Kit (99HASZ003-00) | 68 499 грн. |
HTC Vive Pro 2 Full Kit 99HASZ00300 | 56 920 грн. |
HTC Vive Pro 2 KIT | 73 718 грн. |
- Трек камера в шелме для відстеження руху або відображення об'єктів в кімнаті
- Вбудований подвійний мікрофон
- Роз'єм USB type C
- Вбудований Bluetooth модуль