Окуляри віртуальної реальності Skyzone Cobra SD
Відео 1Фото 5 |
Skyzone Cobra SD |
|
Ресивер - 5.8Ghz, 48 каналів. Роз'єми HT OUT, A/V.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Skyzone 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Skyzone.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Skyzone Cobra SD
Усі ціни 8 →FPV шолом SKYZONE Cobra SD grey | 8 290 грн. |
Окуляри Skyzone Cobra Sd 5.8G Grey | 8 610 грн. |
FPV окуляри Skyzone Cobra SD 5.8G Grey | 8 499 грн. |
Очки Skyzone Cobra Sd 5.8G Grey | 8 567 грн. |
Окуляри віртуальної реальності FPV SKYZONE Cobra SD 5.8G grey | 8 274 грн. |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →