Навушники
Huawei FreeBuds Pro 3
Відео 11Фото 21 |
Huawei FreeBuds Pro 3 |
|
Широкий частотний діапазон, Hi-Res сертифікація, підтримка L2HC 2.0 та LDAC, активне шумозаглушення, датчик кісткової провідності та гібридні драйвери.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Huawei 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Huawei.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Huawei FreeBuds Pro 3
Усі ціни 26 →Навушники Huawei FreeBuds Pro 3 Silver Frost (55037054) | 8 599 грн. |
Наушники Huawei FreeBuds Pro 3 Ceramic White | 8 732 грн. |
HUAWEI FreeBuds Pro 3 Green (55037057) | 8 675 грн. |
Наушники TWS HUAWEI FreeBuds Pro 3 Silver Frost (55037054) | 8 099 грн. |
Huawei FreeBuds Pro 3 White | 8 113 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →