Підгузки Huggies Extra Care 1 / 160 pcs
1 418 грн. Купити! Підгузки Huggies Extra Care Newborn 1 (2-5 кг), 160 шт. (4 уп. по 40 шт.)Maudau.com.uaЗ нами 1 рік (Київ) Поскаржитись |
Huggies Extra Care 1 / 160 pcs |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Huggies 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Huggies.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Huggies Extra Care 1 / 160 pcs
Ціни на Huggies Extra Care 1 / 160 pcs |
---|---|---|---|---|
Huggies Extra Care 1 / 22 pcs | від 195 грн. | 5 пропозицій | ||
Huggies Extra Care 1 / 40 pcs | від 370 грн. | 1 пропозиція | ||
Huggies Extra Care 1 / 160 pcs | від 1 418 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →