Душова перегородка Radaway Torrenta DWJ 90 L 31900-01-01N
Відео 1Фото 15 |
Radaway Torrenta DWJ 90 L 31900-01-01N |
|
Скло має покриття Easy Clean, яке відштовхує воду та допомагає утримувати його в чистоті. Латунні петлі із підйомно-опускним механізмом.
Піддон купується окремо.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Radaway 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Radaway.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Radaway Torrenta DWJ 90 L 31900-01-01N
Душові двері 90 см (Двері - ліві, скло - графіт) RADAWAY Torrenta DWJ 3190 | 17 400 грн. |
Душова кабіна Torrenta DWJ 900Lx1850 хром/прозоре (31900-01-01N) | 17 978 грн. |
Душові двері 90 см (Двері - ліві, скло - прозоре) RADAWAY Torrenta DWJ 319 | 18 000 грн. |
Відеоогляди
Модификації Radaway Torrenta DWJ 90 L 31900-01-01N
Ціни на Radaway Torrenta DWJ 90 L 31900-01-01N |
---|---|---|---|---|
Radaway Torrenta DWJ 80 L 31910-01-01N | від 17 200 грн. | 1 пропозиція | ||
Radaway Torrenta DWJ 80 R 32010-01-01N | від 12 480 грн. | 10 пропозицій | ||
Radaway Torrenta DWJ 90 L 31900-01-01N | від 17 400 грн. | 3 пропозиції | ||
Radaway Torrenta DWJ 90 R 32000-01-01N | від 17 400 грн. | 3 пропозиції | ||
Radaway Torrenta DWJ 100 L 31920-01-01N | від 18 000 грн. | 2 пропозиції | ||
Radaway Torrenta DWJ 100 R 32020-01-01N | від 13 793 грн. | 11 пропозицій | ||
Radaway Torrenta DWJ 110 L 31940-01-01N | від 13 600 грн. | 12 пропозицій | ||
Radaway Torrenta DWJ 110 R 32040-01-01N | від 18 800 грн. | 2 пропозиції | ||
Radaway Torrenta DWJ 120 L 31930-01-01N | від 19 200 грн. | 2 пропозиції | ||
Radaway Torrenta DWJ 120 R 32030-01-01N | від 14 500 грн. | 11 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →