Душова перегородка Ravak SmartLine SMSD2-90 B-R 0SP7BA00Z1
Фото 6 |
Ravak SmartLine SMSD2-90 B-R 0SP7BA00Z1 |
|
Скло має покриття AntiCalc (захист скла від бруду та вапняних відкладень). Встановлюється в фанерований кахлем кут ванної кімнати. Вага: 34 кг
Модель призначена для будівельного отвору на 16 мм більшого, ніж стандартний розмір виробу. Для з'єднання з нерухомою стінкою оберіть двері типу В. Піддон купується окремо.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ravak 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ravak.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ravak SmartLine SMSD2-90 B-R 0SP7BA00Z1
Душові двері SmartLine SMSD2-90 (B) R хром + transparent 0SP7BA00Z1 | 23 693 грн. |
Душові двері Ravak SmartLine 90 см SMSD2-90 B-R хром+transparent (0SP7BA00 | 28 294 грн. |
Душевая дверь RAVAK SmartLine SMSD2-90 B-R двухэлементная, распашная права | 23 117 грн. |
SMSD2-90 (B) R хром + transparent 0SP7BA00Z1 | 19 806 грн. |
Модификації Ravak SmartLine SMSD2-90 B-R 0SP7BA00Z1
Ціни на Ravak SmartLine SMSD2-90 B-R 0SP7BA00Z1 |
---|---|---|---|---|
Ravak SmartLine SMSD2-90 B-L 0SL7BA00Z1 | від 23 117 грн. | 5 пропозицій | ||
Ravak SmartLine SMSD2-90 B-R 0SP7BA00Z1 | від 19 806 грн. | 4 пропозиції | ||
Ravak SmartLine SMSD2-100 B-L 0SLABA00Z1 | від 23 736 грн. | 5 пропозицій | ||
Ravak SmartLine SMSD2-100 B-R 0SPABA00Z1 | від 23 736 грн. | 5 пропозицій | ||
Ravak SmartLine SMSD2-110 B-L 0SLDBA00Z1 | від 24 665 грн. | 2 пропозиції | ||
Ravak SmartLine SMSD2-110 B-R 0SPDBA00Z1 | від 24 665 грн. | 4 пропозиції | ||
Ravak SmartLine SMSD2-120 B-L 0SLGBA00Z1 | від 25 937 грн. | 6 пропозицій | ||
Ravak SmartLine SMSD2-120 B-R 0SPGBA00Z1 | від 22 334 грн. | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →