Швонарізчик Masalta MF20-4
Masalta MF20-4 Honda GX390Masalta G390F |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Masalta 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Masalta.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Masalta MF20-4
Швонарізник бензиновий Masalta MF20-4 | 72 825 грн. |
Швонарезчик бензиновый Masalta MF20-4 37009 | 72 826 грн. |
Швонарізувач бензиновий Masalta MF20-4 37009 | 72 826 грн. |
Швонарізник бензиновий Masalta MF20-4 | 72 097 грн. |
Модельні відмінності:
- Модель MF20-2 — двигун Masalta G390F
- Модель MF20-3 — двигун Robin Subaru EH36D
- Модель MF20-4 — двигун GX390
Модификації Masalta MF20-4
Ціни на Masalta MF20-4 |
---|---|---|---|---|
Masalta MF20-4 | від 72 097 грн. | 4 пропозиції | ||
Masalta MF20-2 | від 52 997 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →