Штроборез Procraft PM2500-230
Фото 6
Procraft PM2500-230
Тип пристрою
штроборіз
Тип
електричний
Напруга живлення
230 В
Робочий елемент
диск
Робочих дисків/фрез
2 шт.
Споживана потужність
2.5 кВт
Діаметр диска/фрези
150 мм
Діаметр посадкового отвору
22.2 мм
Кількість обертів
4500 об/хв
Ширина обробки
14 – 44 мм
Глибина обробки
45 мм
Функції
електронний захист двигуна
Рівень шуму
96 дБ
Вага
5.7 кг
Дата додавання на E-Katalog
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Procraft 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Procraft.
Купити Procraft PM2500-230
Штроборіз Procraft PM2500-230
Штроборіз Procraft PM2500-230 призначений для виготовлення канавок із будівельних матеріалів, як-от бетон, залізобетон, цегла, силікатна цегла та кам'яна кладка. Інструмент оснащений потужним двигуном 2500 Вт і працює від мережі 220 В. Максимальна глибина різу досягає 60 мм, ширина паза регулюється в межах 14, 24, 34, 44 мм. Штроборіз оснащений сис... щетемою плавного підключення, регулюванням напрямку
Instrumentarium.uaЗ нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
Штроборіз Procraft PM2500-230
Виробник: ProCraft
Stls.storeЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
Штроборіз Procraft PM2500-230 025002
- Напруга 220 В - Частота струму 50 Гц - Потужність 1700 Вт - Число оборотів холостого ходу 5000 об/хв - Вага 5,7 кг - Розмір диска 150 мм / 22,2 мм - Клас захисту II - Рівень звукового тиску LpA = 105 дБ (А), К = ± 3 дБ (А) - Рівень звукової потужності LwA = 116 дБ (А), К = ± 3 дБ (А) - Гл... щеибина різу 45 мм - Ширина різу 14/24/34/44 мм - Рівень вібрації м / с2 3,1 м/с2, К = ± 1,5 м/с2