Моторне мастило Husqvarna HP 2T 4 л
Товар застарів 1 149 грн. Тип: напівсинтетичне; Призначення: бензоінструмент; Двигун: 2-х тактний; Об'єм (л): 4; Відповідність стандартам: API TC; Допуски виробників: Husqvarna; |
Husqvarna HP 2T 4L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Husqvarna 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Husqvarna.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Husqvarna HP 2T
Ціни на Husqvarna HP 2T |
---|---|---|---|---|
Husqvarna HP 2T 1 л | від 329 грн. | 7 пропозицій | ||
Husqvarna HP 2T 20 л | від 4 769 грн. | 4 пропозиції | ||
Husqvarna HP 2T 208 л | від 40 249 грн. | 3 пропозиції |