Моторне мастило Husqvarna HP 2T 208 л
Husqvarna HP 2T 208L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Husqvarna 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Husqvarna.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Husqvarna HP 2T 208 л
Масло двухтактное Husqvarna HP 208 л 5878085-40 | 40 249 грн. |
Масло двухтактное Husqvarna HP 208 л (5878085-40) | 40 249 грн. |
Відеоогляди
Модификації Husqvarna HP 2T
Ціни на Husqvarna HP 2T |
---|---|---|---|---|
Husqvarna HP 2T 1 л | від 329 грн. | 7 пропозицій | ||
Husqvarna HP 2T 20 л | від 4 769 грн. | 4 пропозиції | ||
Husqvarna HP 2T 208 л | від 40 249 грн. | 3 пропозиції |